( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 935

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Wogulie nowyj dyzajn CISS do Epson Stylus Photo 935, rozliczonego na 6 kolorow, pozwala drukarce nie nie tylko drukowac dlugoterminowe dokumenty ta zdiejcia, a i saoszedzac tusze!

System pracuje z pomoca zaleconego do jej zestawu atramentu fotograficznego. Jeden tylko czarny atrament na 100 ml moze wydrukowac 4600 nekstowych dokumentow formatu A4. On sie nadaj dla druku zdiejc, broszur ta dokumentow z rysunkami. Moze pomoc w robocie dzienikazam, malym firmma fotograficznym, bankam; moze cieszyc swoim wydrukom Panstwo w domu.

Wyglad

Tworzywo korpuse urzadzenia-mocny poliweglan i sie sklada z 2 czesci: 1-wiekszy pojemnik z tusze ta 2-mnieszy pojemnik z kartridzami z samorezetowaniam. 2 pojemniki zjednane miedzy sobow rurkami z elastycznego silikonu.

Przewagi

Jesli Panstwo przydba napelniety system tusze, to otrzyma kupon na 10% znizke. Mozne przydbac i dodatkowy czarny atrament! Dla wydruku bez przerw Panstwo zmoze zamowic 6 kolorowy specialny zestaw po 1000 ml kazdy! do zawartosci systemu nie wchodzi cena tusze! Dostawa towaru sa gratis przy zakupie ponad 200 zl! Panstwo razem z system w komplekcie do nej dostaje: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-instruktaz, probne zdiejcie ta komplekt naprawczy! Dostawa dziala nie tylko na terenie Warszawy, a po innych miastach ta regionach! Przejmujemy i krotkostrokowe kredyty!

Wiec, Zapraszamy Was na strone naszego sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze specialisty sa do pomocy calodobowo!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo 935*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo 935:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 935. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj