( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 890

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Stuktura urzadzenia zasilania atramentem do Wasezj drukarke Epson Stylus Photo 890 nie tylko pozwala latwo sie instalowac, a i drukowac swietne zdiejcia ta dlugoterminowe tekstowe dokumenty!

Do zasilania systemu polecony atrament fotograficzny. Ogulnie on pracuje z tekstowymi dokumentami, ale moze drukowac i jzskrawe dlugoterminowe zdiejcia, dokumenty z rysunkami ta broszury. Sie nadaje do roboty w biurach ktory maja wielku objetnosc roboty z tekstowymi dokumentami, ta na nim mozna pracowac i w domu.

Wyglad

Tworzywo urzadzenia-mocny poliweglan ta elastyczny silikon. System sie skalda z 2 czesci: 1-dugy pojemnik z tusze,2- maly pojemnik z kartridze z samorezetowaniam. 2 korpusa mocno zjednane silikonywymi rurkami.

Przewagi

Kartridze nowego pokolenia mozna napelnjac kilka set razy! Mocny korpus systemu unika uszkodzen! Tutaj mozna przydbac napelnjona systemm tuszami i otrzymac kupon na znizke 10%! Dodtkowy czarny atrament moze wydrukowac ponad 4600 dokumentow tekstowych wyjadkowej jakosci!Dla dlugoterminowego druku Panstwo moze przydbac zestaw atramentow na 6 kolorow po 1000ml!Cena tusze nie wchodzi do zawartosci systemu! Dostawa sa gratis przy zakupie towaru na sume ponad 200 zl! Jesli Panstwo jua kupie urzadzenia, to dostanie do niego sertyfikat na bezplatna instalacie, wideo-instruktaz, probne zdieijcie ta komlekt naprawczy! Dostawa dziala nie tylko na terenie Warszawy, a po innych miastach ta regionach! Wiataja sie szybki kredyty!

Czekamy na Wasz telegon, nasze eksperci zawsze pomaga Wam!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo 890*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo 890:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 890. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj