( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 830U

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Urzadzenia zasilania atramentami pacuje do 6 kolorowej drukarki i drukuje cudowne zdijejcia ta dokumenty!

Do systemu zalecony tylko atrament fotograficzny. Z pomoca niego drukarka zmoze nadrukowac nie tylko jazkrawe zdiejcia, a i tekstowe dokumenty z rysunkami ta broszury. Z pomoca tylko jednrgo atramentu szarnego koloru Wasza drukarka zmoze wydrukowac ponad 4600 tekstowych dokumentow! atrament fotograficzny nadaje sie do wielkich firm ta tych osob, ktore pracuja w domu.

Wyglad

CISS do Epson Stylus Photo 830u jest zrobjone z mocnego poliweglanu ta sie skalda z 2 czesci: 1-duzego pojemnika z tusze;2- pojemnika z kartridze, przycisnetymi do samorezetowania. Ten 2 czesci zjednane miedzy sobow silikonowymi elastycznymi rurkami.

Przewagi

Mocny korpus urzadzenia unika powaznych uszkodzen. Kartridze mozna napelniac tuszami po kilka razy. Przy zakupie naplnietego tusze systemu, mozna otrzymac kupon na 10% znizke i korzystac z niego przy nastepnych zakupach. Cena tusze nie wchodzi do zawartosci systemu! Tutaj mozna zamowic dodatkowe tusze czarnego koloru po 100ml! Dla tych, kto chce drukowac bez przerw jest zestaw tusze na 6 koloruw po 1000ml kazdy! Przy zakupie towaru ponad 200 zl, dostawa sa gratis! Dostawe mozna zamowic nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Przy zakupie urzadzenia mozna dostac gwarancjie na 2 lata, wideo-instruktaz, probne zdiejcia, komlplekt naparawczy do systemu ta sertyfikat na bezplatna instalacije! Nie odmawaimy sie i od krotkostrokowych kredytow!

Zapraszamy do sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze eksperci prokonsultuja Was!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo 830U*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo 830U:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 830U. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj