( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 1410

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje system ta do czego sie nadaje?

Wogulie inne podejcie do zasilania atramentami do Waszej drukarke Epson Stylus Photo1410 jest w nowoczesniemu systemie zasilania atramentami, rozliczonemu na 6 kolorow! Ten system pomoze Panstwu nie tylko dlugo korzystac z tego systemu, a i drukowac dokumenty i zdiejcia wysokej jakosci!

System sie zasila atramentem fotograficznym. Tylko z jednego dodatowego czarnego koloru na100 ml Wasz drukarka zmoze wydrukowac ponad 4600 tekstowych dokumentow. Z atrament fotograficzny potrafi nadrukowac i zdiejcia, broszury ta dokumenty z zdiejciami. Ten system sie przyda u robocie bankow, reklamowych firm, restawracuj, ambasad ta osob, ktore pracuja w domu! Sie nadaje i do druku na skale produkcijna!

Wyglad zewnatrzny

Dyzajn systemu sa bardzo prosty i praktyczny u wykorystanju: tworzywo korpusu-mocny poliweglan; korpus systemu ma 2 czesci, ktore zjednane miedzy sobow elastycznymi silikonowymi rurkami: duzy pojemnik z tusze ta mniejszy pojemnik z kartridze, ktore maja chipy z samorezetowaniam.

Przewagi

Przy zakupie systemu mozna zamowic juz napelnietu tusze system i do nej otrzymac kupont na znizke na 10%! Ten kupon mozna wykorzystac nastepnym razem albo przekazac komus inemu! Dodatkowy zestaw do CISS do Epson Stylus Photo 1410 nie potrzebuje korekcji profilu ICC! Mozna zamowic i zestaw tusze na 6 kolorow po 1000ml; taky zestaw moze sie korzystac dla druku bez przerw!Cena tusze nie wchodzi do zawartosci systemu!Przy zakupie towaru ponad 200 zl, dostawa sa gratis! Tutaj sie nadaje gwarancija na 2 lata, z sertyfikatem na bezplatna instalacje, wideo z instrukcija ekspluatacji,komlektem naprawczym ta probnym zdiejciem! Dostawa jest aktualna nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych regioanch ta miastach! Czekamy na Wasz telefon, nasze menadzery zawsze gotowe pomoc Wam z wyborem! Przyjmujemy i krotke kredyty!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo 1410*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo 1410:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 1410. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj