( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 1400

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Jesli Panstwo ma w biurze, czy w domu Drukarke Epson Stylus Photo1400, to eksperci naszego sklepu internetowego CISS Inksystem oferuja dla Panstwa nowoszestna System Stalego Zasilania Atramentem do nej, rozliczana na 6 kolorow, ktora pomorze Waszej drukarce drukowac dokumenty ta zdiejcia bardzo wysokej jakosci bez przerw!

Do danego systemu zalecony tylko atramentem fotograficzny na 6 kolorow po 100ml kazdy, ale tutaj sie dadajo zestawy dodatkowe tego atramentu! Robota takego systemu sie bardziej przyda do wielkych firm, ktore maja wielku obietnasc roboty z tekstowymi dokumentami ta dla Panstwa, ktore pracuja w domu!

Wyglad

Korpus systemu, stworzony z mocnego poliweglanu i ma 2 csesci: duzy pojemnik z tusze na 6 kolorow; pojemnik z wiecznymi kartridze, z chipami, ktore maja przyciski do rezetowania.Kartridze zjednane z duzym pojemnikem elastycznymi, selikonowymi rurkami.

Przewagi

Przy zakupie napelnjonego systemu tuszami na 6 kolorow po 100ml kazdy, Panstwo otrzymuje obnizke na 10%, ktory moze wykorzystac i nastepnym razem!Mozna kupic dodatkowe czarne tusze do systemu i wydrukowac na nim jeszcze 4600 tekstowych dokumentow. Tutaj niema potrzeby w korekcji profilu ICC, poniewaz to jest atramenci z jednej partii! W cenu Systemu nie wchodzi sawartosc tusze!U naszem sklepie Inksystem nadaje sie gwarancija na 2 lata, komplekt naparawczy do systemu, sertyfikat na bezplatna instaliacjie, wideo z instruktazem ta probne zdiejcia! Dostawa gratis przy zakupie towaru ponad 200 zl! Mozna zamowic dostawe nie tylko na terenie Wararszawy, a i w innych regionach ta miastach! Wiec, Zapraszamy Was do naszego calodobowego sklepu internetowego, eksperci juz czekaja na Was! Witaja sie krotkostrokowe porzeczenia!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo 1400*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo 1400:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 1400. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj