( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX8450

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Nowy podejcie w dyzajnie CISS do Epson Stylus DX8450 pozwala Waszej drukarce pracowac z atramentami 3 gatunkow: na 4 kolory po 100 ml kazdy, oprucz tego, ona pomaga Waszej drukarce wydrukowac duze jaskrawych,dlugoterminowych zdiejc!

Atrament fotogaficzny nadaje sie do druku dokumentow z foto ta brozsur; na nim mozna wydrukowac ponad 1800 zdiejc formatu 10x15;moze pomagac w prace na biurze. Atrament pigmentowy, dzieki twardemu pigmentu,ktory w nim sie zawiera, wiecej sie nadaje do druku jaskrawych i dlugostrokowych zdiejc; moze pomagac u robocie fotografow ta dzienikaze! Atramentu sublimacujny pracuje z na drukarkami duzego formatu, drukuje na tkaninac, termotacmie ta upominkach. dzieki specialnej formulie Inksystem, on ndaje im wiecznosci; moze pracowac w firmach reklamowych.

Wyglad

Struktura korpusa systemu jest zrobjona z mocnego poliweglanu i ma 2czesci: duzy pojemnik z tusze ta maly z kartridze ktore maja specialne chipy z rezetowaniam; oni sa zjednane miedzy sobow selikonowymi rurkami.

Przewagi

System bardzo dobrze sie instaluje; jest zdobna u wykozystanju. Nadaje sie gwarancja na 2 lata, razem z komlektem wideo istrukcji, probnymi foto ta sertyfikat na bezplatna instalacje systemu, komplektem naprawczym! Dostawa sa gratis przy zakupie ponad 200z! Cena tusze nie wchodzi w wartosc systemu! Mozna zamowic juz napeleniety system tuzse! Szanowne Panstwo! Zamawjacie CISS do Stylus Epson DX 8450 nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych regionach!Jesli Wy mozecie juz przydbac nasz towar w sklepie interenetowym CISS In ksystem, nasze operatorze zawsze sa do pomocy! Witaja sie krotkostrokowe porzeczenia!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX8450*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX8450:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX8450. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj