( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX8400

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Dana system moze drukowac z pomoca specialnych atramentow,ktore sa rozliczone na 4 kolory po 100ml; ona sie lekko instaluje ta pomaga drukowac Waszej drukarce zdiejcia wyjadkowej jakosci, jaskrawosci ta dlugoterminowosci!

Atrament fotograficzny drukuje dokumenty z ryzunkami ta zdiejcia; bedzie pasowac do roboty fotografow ta domu! Zdiejcia, nadrukowane na atramencie pigmentowym zawsze bede wiecznymi; pasuje do firm fotograficznych! Atrament sublimasyjyny daje mozliwosc drukowac na drukarkach duzych formatow! Dzieki swojej wysokej odpornosci do dzialania swiatla i wody, atrament sublimasyjny nadaje sie i do druku na tkaninach, upominkach ta nawet na termotacmie. Moze sie nadawac dla roboty na firmach reklamowych, rtore pracuja z duzymi formatami.

Wyglad

CISS do Epson DX8400 ma korpus zrobjony z poliweglanu, jaky sie komplektuje z 2czesci: duzego pojemnika z tuszami ta mniejszego-z kartridze, w ktore sa wposarzone samorezetulace chipy.

Przewagi

Tworzywo systemu sa z mocnego poliweglanu, co daje mozliwosc korzystac z jego bardzo dlugo. Wiecznie kartridze nie trzeba zmieniac: wystarczy tylko wyjac chipy z rezetowania (mozna sprawdic na wideo naszego sklepu internetowego). Wartosc tusze nie wchodzi do cenu systemu! Dostawe mozna zamowic nie tylko w Warszawie, a i w innych regionach ta miastach! Dostawa sa gratis, jesli suma zakupow ponad 200 zl! U komlekcie z system Wy mozycie otrzymac sertyfikat na bezplatna instalacje, gwarancje na 2 lata, wideo z istruktazem, probne zdiejcie ta komplekt naprawczy do systemu! Mozna zamowic juz napelnata tusze system!

Mozemy przyjoc szybki porzyczenia! Czekamy na Was w naszym calodobowem sklepie interenetowym CISS Inksystem, gdzie nasze konsultancie gotowe zawsze pomoc Wam!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX8400*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX8400:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX8400. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj