( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX7450

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje system?

Dana system przezyznaczona dla 4 kolorowego druku, jej struktura pozwala korzystac dla druku odrazu 3 ruznych atramenci ta nadawac dokumentam ta zdiejciam wyjadkowej jaskrawosci ta dlugoterminowosci!

Atrament fotograficzny wiecej pacuje dla druku dokumentow z foto ta zdiejc;nadaje sie dla roboty w domu! Pigmentowy, dzieki twardemu pigmentu, ktory sie w nim zawiera, drukuje dlugostrokowe zdiejcia; nadaje sie dla fotografow, biur i dzienikarze! Atrament sublimasyjny, nadaje sie dla drukarek duzego formatu, drukuje na tkaninach,termotacmie i upominkach; nadaje sie dla roboty firm reklamowych!

Jak Wyglada system?

Sytem nie jest skladna i ma tylko 2 korpuse: pojemnik z tusze ta pojemnik z kartridze, ktore sa z specialnymi chypami samorezetowanymi.

Przewagi

System Stalego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4850 moze sie szybko i latwie instalowac, co mozna zrobic w domu i nie trzeba wolac specialistow: wystarczy tylko sprawdzic u wideo-instukciji, co sie nadaje przy zakupie systemu razem z gwarancja na 2 lata, i sertyfikatem na bezplatna instalacje przy zakupie ta probnym foto! Dostawa sa gratis przy zakupie towarow na 200 zl!Dostawa diala nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Wartosc turze nie wchodzi w cenu towaru!

Nie odmawiamy sie i od szybkich porzyczen

Wiec, Zapraszamy do sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie na Was zawsze online czekaja nasze eksperci!

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX7450*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX7450:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX7450. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj