( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX6050

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

System Stalego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX6050 dobrze sie instaluje; ma 4 kolory i daja mozliwosc drukarke pracowac dlugej!

Dana system laduje sie atramentami 3 gatunkow: fotograficzny,pigmentowy ta sublimacijny. Kazdy z nich ma w zestawie 4 pojemnika na 4 kolory po 100 ml. Atrament fotograficzny sie nadaje do druku dokumentow z rysunkami, broszurami i zdiejciami;z jego pomoca drukarka moze wydrukowac ponad 1800 zdiejc formatu 10x15. Ten atrament wiecej pacuje do biur. Atrament pigmentowy wiecej sie nadaje do druku zdiejc, oni u niego wychodza jaskrawe i dlugoterminowe. Bedzie pacowac do roboty w domu ta dla fotografow. Atrament sublimacyjny, dzieki swojej duzej odpornosci do wody i swiatla, moze drukowac na drukarkach duzego formatu: na termotasmie, tkaninach i upominkach.Nadaje sie do roboty w reklamnych firmach, ktory sie zajmuja wydrukiem duzych reklam.

Wyglad

CISS do Epson Stylus DX6050 ma dwie czesci: duzy pojemnik -mocny poliweglan,z tusze; mnieszy pojemnik z kartridze nowego pokolenia z chipamy przycisnietymi do rezetowania.

Przewagi

Dzieki, swojej struktuze, dana system nie moze sie uszkodzic; z pomoca wiecznych kartridze mozna drukowac wiecej dokumentow i zdiejc: oni szybko sie napelnaje z pomoca chipow samorezetowanych; tutaj mozna otszymac gwarancje na2 lata, zestaw naprawczy, probne zdiejcie,wideo z instruktazem! W cenu systemu nie wchodzi wartosc tusze! Dostawe sa gratis przy zakupie towarow ponad 200 zl! Mozna zamowic dostawe nie tylko w Warszawie, a i po innych miastach!

Witaja sie i krotkostrokowe krydyty!

Wiec, Czekamy na Was u sklepie internetowym CISS Inksystem, tutaj nasze operatorzy zawsze pomoga Wam online!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX6050*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX6050:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX6050. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj