( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX5050

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

System jest wyjatkowo nowego formatu druku: ona sie zasila atramentami 3 gatunkow, fotograficzny, pigmentowy ta sublimasyjny, kazdy ma na 4 kolory po 100 ml; oprucz tego bardzo sie lekko instaluje do Waszej drukarki!

Atrament fotograficzny sie nadaje dla druku dokumentow z rysunkami, zdejc, broszur ta temu podobnego. Z jego pomoca mozna nadrukowac ponad 1800 zdejc rozmiarem 10x15! Mozna jego korzystac dla pracy w bjurze i w domu. Atrament pigmentowy nadaje sie wiecej do druku zdejc, dzieki twardemu pigmentu, co sie w nim zawiera, zdejcia i dokumenty bardzo wysokej jakosci niz fotograficzny. On bardzo b dobrze pacowaw do biur w restawracyjah ta dla dzienikarze!

Atrament sublimasyjny moze pracowac z drukarkami duzego formatu, drukowac na tkaninach,termotasmie ta upominkach. Nadaje sie dla firm, co sie zajmuja wydrukem duzych reklam i tworczych osob w domku.

Wyglad zewnetrzny

Tworzywo korpusa sa z mocnego poliweglanu i ma 2 czesci: pojemnik, do ktorego sie wlewaja tusze i pojemnik z kartridze z chipamy, z przyciskiem do rezetowania.Ten dwie czesci sie zjednaja selikonowymi rurkami.

Jake ma Przewagi?

System pozwala drukowac dokumenty czy zdiejcia bez dlugych przerw. Tutaj mozna zamowic dostawe nie tylko w Warszawie, a i na terenie innych miast i regionow! Tusze nie wchodza do ceny calego systemu!Dostawa sa gratis na suie ponad 200 zl! Mozna tez otrzymac gwarancje na 2 lata razem z sertyfikatem dla bezplatnej instalacji systemu, probne zdiejcie, wideo z instruksijamy eskpluatacji, a takoz zestaw naprawczy! Mozna zamowic juz napelniety system!

Wiec, mozecie juz przydbac w naszem sklepie internetowym CISS do Epson Stylus DX5050. Nie zwoliekajcie, nasze menadzery sa calodobowo online! Przejmujemy do uwagi i krotkostrokowe porzycenia!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX5050*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX5050:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX5050. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj