( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX5000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

jak pracuje i do czego sie nadaje?

Dzieki swojej strukturze, ten system nie tylko lekko sie demontuje w drukarke, a i moze kozystac 3 type tusze-atramenci: atrament fotograficzny, pigmentowy ta sublimacijny. Kazdy z nich ma Zestaw na 4 kolory po 100 ml razdy kolor. Z ich pomoca mozna szybko wydrukowac dokumenty, zdejcia, broszury i temu pododne, bardzo wysokej jakosci.

Do czego sie nadaja atramenci.

Atrament fotograficzny nadaje sie wiecej do druku dokumentow i zdejc! Oni bede dlugo sie chronic na waszej polce w domu! Robota tego atramenta liepej pasuje do bjura. Atrament pigmentowy pasuje dla druku dokumentow, ale i do zdejc. Dzieki twardemu pigmentu, ktory u nim sie zawiera, to co on nadrukuje bede wiecznym! Wasze partnerzy bede zadowoleni! Jego trzeba korzystac w bjurze, ale mozna drukowac i dla Waszycy koleg ta kolezanek! Atrament sublimastyczny sa bardzo specyficzny! Jego mozna rorzystac i dla druku duzych formatow i na termostacie, tkaninach, upominkach. Od innych atramentow wyrorznia saturacija barw przy druku.

Wyglad zewnetrzny

Tworzywo korpusa systemu sa srobjone z mocnego poliweglanu, ktory sie sklada z dwoch czesci : duzy pojemnik przyznaczony dla wlewu do niego tusze i z kartridze z samorezetowanymi chipamy. to wszyscko sa zjedane rurkami z elaztycznego selikonu.

Przewagi:

tutaj mozna zamowic dostawe nie tylko po Warszawie a i po innych regionach!Tutaj sie nadaje gwarancja na 2 lata, Razem z sertyfikatem dla bezplatnej instalacji CISS do Epson Stylus DX5000. Tutaj mozna zamowic bezplatno napelnjona tusze drukarski System. Cena tusze nie wchodzi w cenu do systemu! Mozna takorz bezplatnie otrzymac wideo z ekspluatacji systemu.

Wpadajcie do nas na strone internetowej i kupujcie system zasilnia, w zestawie z atramentami sa tanej! Witaja sie szybki porzeczenia!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX5000*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX5000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX5000. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj