( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4850

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje i do czego sie nadaje?

System Ztalego Zasilania Atramentami do Epson Stylus DX4850 rozliczona na 4 kolorowe drukarki. Nowoczesna system, dobrze sie instaluje w drukarke, nadaje zdiejciam nie tylko wysokej jakosci, jaskrawosci, a i dlugoterminowosci. Daje mozliwosc pracowac z ruznymi formatami i zaoszczenzac nie tylko tusze a i Wasze pienedzy!Atrament fotograficzny daje mozliwosc drukowac broszury, dokumenty z rysunkami i zdiejcia; nadaje sie do roboty w biurze i domu! Zestaw fotograficznych atramentow da mozliwosc wydrukowac ponad 1800 zdiejc 10x15.Atrament pigmentowy, dzieki twardemu pigmentu, ktory w nim sie zawiera , moze drukowac wiecznie foto czy dokumenty;bedzie pasowac do fotografow i dzinikerze, czy restawracji. Atrament, nadaje sie do druku na durzych formatach: na tkaninach i upominkach, a i na termotacmie! Nadaje sie do firm reklamowych, czy do tworczych osob do domu!

Jak Wyglada?

Ten System ma dwie czesci-korpus, ktore sa stworzone z mocnego poliweglanu: Pierwszy korpus-wielki pojemnik na 4 kolory po 100 ml kazdy; 2 czesc- korpus z kartridze z samorezetowanymi chipamy, zjednanymi selikowanymi rurkami.

Przewagi

Dostawa naszego produktu moze byc nie tylko w Warszawie, a i na terenie innych regionow! Przy zakupie towaru ponad 200 zl-dostawa gratis!. W zestawie z System atramenci sa tanej! Cena tusze nie wchodzi w cenu CISS do Epson Stylus DX 4850! Nadaje si gwarancija na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalasje, naprawczy komplect do CISS, wideo z ekspluatacji, probne zdiejcie! Mozna zamowic juz napelnate tusze system!

Wiec, czekamy na Was na naszej stronie sklepu internetowego CISS Inksystem, nasze menadzery zawsze gotowe do pomocy!

Nie odmawiamy sie i od szybkich kredytow !

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX4850*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX4850:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX4850. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj