( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4450

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje i do czego sie nadaje ?

System CISS inksystem do Epson Stylus DX4450 sa wyjadkowa u wykorzystaniu:lekko sie instaluje do drukarek na 4 kolory, moze pracowac z pomoca specialnych atramentow nowego pokolenia: fotograficzny, pigmentowy ta sublimacijny. Z pomoca danego systemu, drukarka moze nadrukowac 1800 zdiejc formatu 10x15. Atrament fotograficzny wiecej bedzie pasowac do druku dokumentow z zdiejciami, broszur ta zdiejc; pacuje do biura i domu. Atrament pigmentowy wiecej bedzie pasowac do dla druku jaskrawych i dlugoterminowych zdiejc; nadaje sie do zakaldow fotograwicznych i sie moze kozystac w domku. Atrament sublimasyjny nadsaje sie dla roboty na drukarkach duzego formatu i moze drukowac na: tkaninach ta na termotasmie, co nadaje sie do biur reklamowych.

Jak Wyglada?

Ma 2 korpusa-tworzywo-mocny poliweglan: duzy pojemnik z tusze: 4 kolory po 100 ml kazdy; pojemnik z kartridze z przyciskiem do rezetowania. Oni sa zjednane selokonowymi rurkami.

    • Przewagi:

System lekko sie instaluje, co juz sprawdzone nami na wideo, ktore nasze eksperci rekomenduja ogladac. Przy zakupie towaru ponad 200 zl dostawa sa gratis nie tylko po Warszawie, a i po innych miastach! W zestawie z tusze, syetsm sa tanej! Nasz sklep internetowy nadaje gwarancje na 2 lata, wideo z probnym zdiejciem, sertyfikat na bezplatna instalacije!

Jesli Panstwo jest wlascicieliem drukarki Epson Stylus DX 4450, to moze juz zamawiac do nej system zasilania atramentem i nie zwoliekac: nasze eksperci sa zawsze online i moga pomoc Wam ze wszysckimi pytaniami! Wita sie schemat aktywnych porzyczen!

Ilość kolorów w CISS do Epson DX4450*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX4450:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX4450. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj