( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4400

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Jak pracuje System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4400

CISS do Epson Stylus DX4400 moze pracowac z drukarkami, rozliczonymi na 4 kolory! Z pomoca nowoszectnej strukturzy systemu zasilania atramentem, Wasza drukarka bezie dlugo slurzyc Wam! Z pomoca systemu, drukarka moze wydrukowac wiecej niz 1800 jaskrawych i wiecznych zdejc formatu 10x15. Z pomoca atramentu fotograficznego, system nadaje wyjadkowy druk zdejc, dokumentow z rysunkami ta broszur; co mozna wykorzystac w biurze i restwracijach. Atrament pigmentowy, dzieki twardemu pigmentu, ktory w nim sie zawiera, nadaje wydrukowanym zdieciam nie tylko wyjadkowej jaskrawosci, a i dlugoterminowosci! Taky druk pomaga w robocie fotografow, dzienikaze; bedzie pacowac i do kazdego domu!Dzieki atramentu sublimacyjnemu, CISS do Epson Stylus Dx4400 pozwala jej pracowac z duzymi formatami: druk na tkaninach, upomonkach ta termotasmie; bedzie wielka pomoc u robocie reklamnych firm ta trworczych osob!

Wygland zewnetrzny

System Stalego Zasilania Atramentem sie sklada z dwuch czesci: wielkiego korpusa z poliweglanu, podzielonego na 4 sectory po 100ml kazdy i 4 kartridze z saorezetujacymy chipami.Take kartridze nie potrzebuje zamiany: ich mozna napelniac po kilka razy!

Przewagi

:

Dostawa nie tylko w Warszawie, a i po innych miastach ta gerionach; instalacija sa gratis przy cenie zakupow towaru na 200 zl! Gwarancija na 2 lata z wideo z instrukcijamy ekspluatacji .

Wiec, zamawiacie system zasilania tursze do swojwj drukarki juz teraz i morzecie otrzymac pelna informacuje od naszych konsultatow, jake cialodobowo sa online! Witaja sie i aktywnie porzeczenia!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX4400*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX4400:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX4400. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj