( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX4250

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje?

Jesli Panstwo zachce drukowac swoje zdejca czy dokumenty z wyjadkowej jakosci, to sklep internetowy oferuje dla Panstwa CISS System Stalego Zasilania Atramentem do Epson Stylus DX 4250 na 4 kolory! Atramenci na 3 gatunki sa w zestawie!

Z pomoca tego systemu, drukarka Epson Stylus DX4250 potrafi wydrukowac ponad 1800 zdiejc formatu 10x15. A wiecznie kartridze z przyciskiem do rezetowania poswalaja napejniac ich kilka razy! System na 100% kampatybilny z drukarka.

Jak Wyglada?

Sklada sie z pojemnika z poliwegjanu na 4 kolory po 100 ml kazdy;rurek-tworzywo-elastyczny selikon; kartridze, kazdy ma chipy z przyciskiem do rezetowania

Przewagi

Dzieki atramentu fotograficznemu, system sie nadaje dla druku zdejc, broszur, dokumentow z rysunkami i temu podobnie, ta wiecej pasuje do biura.

Dzieki atramentu z twardym pigmenetem, ktory nadaje druku zdiejc jaskawosci i dlugoterminowosci! Pacuje wiecej dla reklamnych firm.

Dzieki atramentu sublimacyjnemu, system moze pracowac z drukarkami duzego formatu oraz dla druku na termotasmie,na tkaninach i upominkach! pacuje dla fotografow,dzienikarze; tworczych osob, ktore pracuja z duzymi formatami w domu!

Serwis dostawy gratis Panstwo moze zamowic nie tylko w Warszawie, a i w innych miastach ta regionach nasze menadzery zawsze sa online!

Wita sie aktywni porzeczenia!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson DX4250*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson DX4250:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson DX4250. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj