( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX780

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do drukarki Canon MP700 jest urządzeniem pozwalającym na rownomierne zasilanie głowicy drukujacej atramentem. Świetnie sprawdza się w domu i w biurze W sklepie INKSYSTEM można kupić Canon mx780 wraz z CISS, i można kupić CISS oddzielnie. System stałego zasilania głowicy drukujacej pozwala na połączenie wysokiej jakości druku z 30-krotnym oszczędzaniem materiałów eksploatacyjnych (najpierw tuszu). Proponowany system jest łatwy w instalacji, nie narusza oryginalnej konfiguracji drukarki oraz zachowuje głowicę nienaruszoną.

 

Zasada działania CISS

CISS jest systemem ciągłego dostarczania tuszu do głowicy drukującej ze zbiorników zewnętrznych. Naczynia, zawierające pojemnik z tuszem i głowica drukująca są połączone ze sobą elastycznymi kapilarami, przez które pod ciśnieniem próżniowym podawany jest atrament.

Konstrukcja

CISS do Canon MP700 składa się z pojemnika na atramenty oraz 4 wkładów, połączonych wężykami-przewodami z elastycznego silikonu. Naczynia natomiast wykonane zostały z poliwęglanu, odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne.

Przewagi

- Łatwa instalacja oraz obsługa

- Kilkakrotnie tańsze drukowanie w porównaniu do atramentów oryginalnych

- Urządzenie przyjazne ludziom oraz środowisku

Uprzejmie zapraszamy do INKSYSTEM. Posiadamy sklep w Warszawie oraz dostarczamy nasze towary po całym kraju za pomocą Poczty Polskiej oraz kurierów.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX780
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX780:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj