( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX310

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Z przyjemnością witamy na naszej stronie! Tu znajdą Państwo informacje na temat CISS, w tym do Canon MX310. To system stałego zasilania do drukarek atramentowych, używający alternatywne materiały eksploatacyjne (najpierw atramenty). Po instalacji CISS redukcja kosztów drukowania osiąga 90-95%! To urządzenie stworzone z myślą o latwym, szybkim i ekonomicznym drukowaniu.

 

Zasada działania CISS:

Głowny pojemnik znajduje się przy drukarce, wkłady kolorowe są zamontowane do karetki drukarki. Atrament podaję się w trybie ciągłym dzięki działaniu zasady próżni.

Konstrukcja:

Pojemnik oraz kartridży są najważniejszymi elementami konstrukcji. Obie te części połączone są rurkami z silikonu technicznego wysokiej jakości. Naczynia wyprodukowane są z poliwęglanu.

Przewagi:

- W przeciwieństwie do kaset oryginalnych, pojemność których jest ograniczona do 7-10 ml, CISS do Canon MX310 posiada zbiornik o znacznie większej pojemności - do 80 ml, co pozwala znacząco zmniejszyć koszta oraz zwiększyć ilość drukowania.

 

- CISS do Canon MX310 daje możliwość korzystania z nieoryginalnych tuszy, które można łatwo kupić i które są znacznie tańsze od oryginalnych odpowiedników.

 

- urządzenie jest przyjazne dla środowiska i ludzi

Dołącz do grona klientów INKSYSTEM, zamów oraz odbierz towar w Warszawie ze sklepu stacjonarnego lub skorzystaj z oferty sklepu internetowego. Przesyłka i dostawa na terenie całej Polski.

Dziękujemy za zainteresowanie i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX310
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX310:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj