( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP780

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP780 to urządzenie przeznaczone do stałego zasilania drukarki atramentem. Zapewnia ciągłą oraz niezawodną pracę drukarki. Pozwala uzytkownikom poważnie obniżyć koszta przy wysokiej wydajnośći i wyśmienitej jakości wydruków - oszczędność materiałów eksploataycyjnych, w tym wkładów i tuszy - do 30-50 razy. Oszczędzani jest tak duże z dwóch powodów - zamiana kartridżów oryginalnych (potwornie drogich) na tańsze odpowiedniki oraz wykorzystanie technologii ciśnienia próżniowego, która pozwala sensownie dozować atrament.

 

Zasada działania CISS:

System stałego zasilania podaje atrament z pojemników do kartridżów-akceptorów poprzez wielokanałowy „rurociąg” z przewodów silikonowych.

Konstrukcja:

Zbiornik na tusz podłaczony do 5 kartridżów w sposób jednolity oraz hermetyczny. Kartridże zamontowane są wewnatrz drukarki, natomiast zbiornik na tusz jest zewnętrzny. I mieści się na stole przy drukarce. Konstrukcja jest estetyczna, kompaktowa oraz ergonomiczna, także nie przeszkadza w obsłudze drukarki i nie zepsuje wystrój Twojego biura.

Przewagi:

- zmniejszenie kosztów druku do 30-50 razy

- montaż nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i może być wykonany przez każdego użytkownika.

- zastosowanie CISS zapewnia stałe ciśnienie w głowicy drukującej, które nie zależy od poziomu tuszu w zbiornikach zewnętrznych. Pozwala to na wysoką stabilność jakości druku.

- Podczas korzystania z CISS zniknie konieczność wymiany kaset i czyszczenia głowicy drukującej. Urządzenie drukujące zwiększa produktywność i oszczędza Twój czas.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego INKSYSTEM w Warszawie oraz do sklepu internetowego. Prosimy zwrócić uwage na to, że zestaw atramentów zamawia się oddzielnie lub na zasadzie oferty łaczonej.

Zadzwoń a dowiedz się wiece! Konsultanci INKSYSTEM udzielą odpowiedzi na Twoje pytania.

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP780
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP780:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj