( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP730

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP730 to urządzenie do stałego zasilania drukarki atramentowej. Zredukuje Twoje wydatki nawet do 20-50 razy przy wysokiej stabilności jakości. Tak imponujące cięcie kosztów osiąga się dzięki wykorzystaniu tańszych (ale nie gorszych jakościowo) materiałów analogicznych oryginalnym

 

Zasada działania CISS:

Działa na zasadzie systemu ciągłego oraz dostatecznego podawania tuszu do głowicy drukującej za pomocą ciśnienia, powstającego w systemie hermetycznym. Tusz przypływa stale i absolutnie bez Twojego udziału, zgodnie z zasadą działania naczyń połączonych.

 

Konstrukcja:

 

Urządzenie składa się ze zbiorników na tusz podłączonych przez rurki silikonowe do 4 kartridżów, identycznych oryginalnym. Specjaliści zwracają uwagę użytkowników na trwałość oraz odporność materiałów, z których wyprodukowane jest CISS: to silikony oraz poliwęgłany najnowszego pokolenia, pochodzeniem z Korei Południowej.

 

 

Przewagi:

- wysoka jakość, jednolity druk bez defektów przy niskich kosztach eksploatacyjnych

- łatwa obsługa, nie wymagająca doświadczenia i szkolenia

- stosowanie CISS przy drukowaniu pozwala uniknąć osuszaniu dysz głowicy drukującej - a właśnie to służy przyczyną obniżenia jakości druku.

- nie ma potrzeby ciągłej zmiany wkładow, więć koszta drukowania spadają.

 

Komplet CISS składa się z systemu stałego zasilania, instrukcji oraz certyfikatu ma instalację, zestawu do naprawy i montażu, niektórych części wymiennych. Natomiast zestaw atramentów musicie Państwo dokupić dodatkowo bądź w ofercie łączonej sklepu INKSYSTEM.

 

Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach stacjonarnym oraz internetowym. Jeśli macie Państwo pytania, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP730
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP730:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj