( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP620

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Prowadzenie nowoczesnego biura wymaga stalego drukowania dużej liczby materiałów i tekstow. Z tego powodu w drukarce trzeba ciągle wymienić wkłady lub uzupełniać je. To jest nie łada problem, ponieważ oryginalne wkłady do drukarek straszą wygórowanymi cenami. Wydruk odbitek za pomocą kartridżów oryginalnych najzwyczajniej się nie opłaca. Oto dlaczego była stworzona linia urządzeń CISS.

CISS do Canon MP620 - to system stałego zasilania tuszem głowicy drukującej, gwarantuje bezproblemowe drukowanie tańsze nawet do 20-50 razy przez wykorzystanie tańszych odpowiedników atramentów oraz obudowy pojemników.

 

 

Zasada działania CISS:

Podawanie atramentu z pojemników przez przewody silikonowe do 5 kartridżów CISS przeprowadza się pod ciśnieniem, zapewniając stały przepływ atramentu do głowicy drukującej.

 

Konstrukcja:

CISS składa się z pojemnika z wytrwałego poliwęglanu, 5 kartridzów oraz systemu przewodowego pomiędzy nimi. Urządzenie jest kompatybilne z Canon MP620 i nie wymaga żadnych przeróbek.

 

Przewagi:

 

- możesz zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ łatwość obsługi tego systemu pozwoli każdemu w biurze łatwo zmienić i podłączyć zbiorniki z atramentem.

 

- Koszta druku spadają bardzo istotnie - nawet do 95%. Przestaniesz wyliczać koszta każdego odbitka i będziesz spał spokojnie.

- Atrament do pojemników można dolewać nawet podczas drukowania

 

Zaleca się wykonać wydruk testowy raz w tygodniu, aby zapobiec wysychaniu atramentu.

 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie i sklepu internetowego. Do zestawu CISS dołączamy dokumentację, instrukcję, zestaw naprawczy, atramenty są w odrębnej cenie lub w ofercie łączonej.

 

W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą wypełnić pojemniki, znaleźć kompatybilne wkłady. Poradzimy z każdym Twoim problemem, gdyż jakościowe, niezawodne i tanie drukowanie to nasz zawód i pasja.

 

Złóż zamówienie bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub zadzwoń.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP620
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP620:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj