( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP560

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP560 specjalnie zaprojektowany dla tej drukarki w celu sprawnego i stałego zasilania atramentem, co pozwala na wykorzystanie tańszych odpowiedników atramentów oryginalnych i co za tym idzie - bardzo istotną redukcję kosztów drukowania. Canon MP560 posiada system druku 5-kolorowego. Za pomocą zestawu CISS można także zaoszczędzić setki złotych na przyszłych zakupach wkładów.

 

Zasada działania CISS:

 

W prawie hermetycznym systemie CISS zasada ciścnienia próżniowego powoduje silny i równomierny przepływ farby od dużych pojemników na atramenty do katridży przy głowicy drukującej.

 

Konstrukcja:

To urządznie z ciągle pracującym ciśnieniem wewnętrznym, powodującym stały przepływ tuszy z pojemnika, ustawianego przy drukarce, do 5 wkładów wewnętrznych. System przewodów jest wykonany z mobilnych oraz giętkich rurek silikonowych.

 

Przewagi:

 

- System został specjalnie zaprojektowany do oszczędnego i efektywnego drukowania.

- Użycie tradycyjnych materiałów eksploatacyjnych jest bardzo niekorzystne. Za każdym razem trzeba oddać duże pieniądze za nowy zestaw wkładów, choć w rzeczywistości potrzebujesz tylko atramentu. W przypadku CISS płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

 

To właśnie dlatego INKSYSTEM poleca komplet CISS + instrukcję instalacji wraz ze zdjęciami, zestaw naprawczy oraz certyfikat na bezpłatną instalację.

 

UWAGA: zestaw tuszy kupują Państwo oddzielnie bądź na zasadzie oferty łączonej.

 

Zapraszamy do zakupu oraz odbioru towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, a także do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego INKSYSTEM z szybką dostawą na terenie całego kraju.

 

Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania pod telefonem. Zadzwoń juz teraz, jesteśmy na linii.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP560
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP560:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj