( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP550

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Jeśli posiadasz drukarkę Canon MP550 i chcesz mieć urządzenie do oszczędnego drukowania, zwróć uwagę na system CISS do tego typu drukarek. CISS do Canon MP550 pozwala na wykonanie wszystkich zadań drukowania tak skutecznie, jak to możliwe, zapewnia 30-krotne oszczedzanie tuszy. Może być zainstalowane na drukarce zamiast standardowych wkładów. CISS zmniejsza wydatki na materiały eksploatacyjne, wykonując przy tym więcej jakościowych wydruków za przyjemnie niską cenę.

 

Zasada działania CISS:

Atrament z pojemnika podawany jest pod ciśnieniem próżniowym do głowicy drukującej w sposób ciągły, co pozwala na obniżenie kosztu druku do 50 raz.

 

Konstrukcja:

Nadzwyczajnie prosta konstrukcja CISS przekłada się na łatwość jej wykorzystania. Pojemnik zewnętrzny ustawiany obok drukarki, połączony jest z 5 kartridżami kolorowymi wewnątrz drukarki za pomocą kanałów z silikonu technicznego.

 

Przewagi:

- W przeciwieństwie do standardowych wkładów, których pojemność jest zbyt mała, CISS korzysta z bardzo pojemnych zbiorników - 130 do 500 ml

- Zwiększenie wydajności drukowania przy stabilnej jakości druku

- System zapewnia dłuższą żywotność głowicy drukującej.

 

W chwili obecnej oferujemy komplet, do którego należy: sam system stałego zasilania, instrukcja, zestaw do naprawy CISS, certyfikat instalacji. UWAGA:atramenty zamawia się oddzielnie lub w ofercie łączonej.

 

Zapraszamy do sklepów wirtualnych (cała Polska) i stacjonarnych (Warszawa), gdzie czekają na Państwo nasi menedżerowie z odpowiedziami na każde pytanie.

 

Dostawa na terenie Polski.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP550
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP550:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj