( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP500 jest ratunkiem finansowym dla włascicieli drukarek atramentowychm służy do rekordowego zmniejszenia kosztów drukowania, zapewnia stały oraz równomierny przepływ atramentu do głowicy drukującej. Przez swoje właściwości CISS jest idealne dla użytkownika, dla którego koszta drukowania są nie mniej ważne niż wydajność, prędkości i rozdzielczość.

 

Zasada działania:

System jest prosty w konstrukcji oraz eksploatacji. Składa się on z naczynia-pojemnika, 5 zbiorników i elastycznych przewodów-kapilarów silikonowych, przez które atrament jest doprowadzany płynnie i ciągle pod wpływem ciśnienia w systemie zamkniętym.

Konstrukcja:

Urządzenie wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego. Niezawodność i trwałość systemu są gwarantowane przez producentów. Materiały do CISS to poliwęgłan oraz silikon - praktycznie niezniszczalni, lekkie i przyjazne dla środowiska.

Przewagi:

- Zasadniczo tańsze drukowanie w porównaniu do oryginalnych wkładów

- Latwość w obsłudze.

Zajrzyj do sklepów INKSYSTEM w internecie oraz do placówki stacjonarnej w Warszawie. Oferujemy odbiór osobisty oraz dostawę na terenie całego kraju za pomocą Poczty Polskiej oraz służb kurierskich.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP500
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj