( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP210

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

W nasz czas drukowanie staje się powszechnym zajęciem i przestało być tylko domeną specialistów. Każdy chce tworzyc oryginalną produkcję - zdjęcia pamięciowe, albumy, dokumenty różnego rodzaju, wizytówki i inne materiały we własnym domu lub biurze. Na przeszkodzie do radosnego i bezproblemowego drukowania atramentowego stały jednak drakońskie koszta na materiały eksploatacyjne do drukarek. To się zasadniczo zmieniło po wynalezeniu urządzeń CISS.

CISS do Canon MP210 jest urządzeniem stałego zasilania głowicy drukujacej, które pozwala stosować w drukarkach atramentówych tańsze odpowiedniki tuszy. Redukcja kosztów wynosi niekiedy 90-95%.

 

Zasada działania:

Urządzenie składa się ze zbiorników na atrament podłączonych przez kapilary silikonowe do 4 wkładów, identycznych oryginalnym. CISS jest systemem hermetycznym, więc proces podawania atramentu postępuje się pod ciąglym ciśnieniem próżniowym, o którym wszystko wiedzieliśmy jeszcze w podstawówce. W ten oto prosty sposób atrament stale płynie do główicy, czyniąć drukowanie równym, jakościowym procesem bez zakłoceń.

Konstrukcja:

Pojemnik i 4 kartridże są wykonane z trwałego poliwęglanu, slikon do wężyków jest zbliżony do materialów wykorzystywanych w medycynie: wysoka elastyczność pozwala na bezproblemowy przepływ atramentu. Konstrukcja jest elegancka, kompaktna oraz dostosowana do wygłądu zewnętrznego odpowiedniej drukarki.

Przewagi

- Zestaw CISS dziś jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zmniejszenie kosztów pracy drukarek atramentowych.

- Będziesz drukował setki razy taniej niż przy użyciu wkładów oryginalnych

- Instalacja jest dzicinnie prosta nawet dla ludzi bez nawyków technicznych.

Oferta sklepów INKSYSTEM obejmuje zakup oraz odbiór osobisty w Warszawie (posiadamy placówkę stacjonarną) bądź szybką dostawę na terenie całej Polski.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP210
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP210:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj