( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon iP8500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
219.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Przedstawiamy Państwu System Stałego Zasilania Atramentem do Canon iP8500, znacznie (do 95%) obniżający koszta drogiego drukowania atramentowego. Urządzenie posiada 8 kartridżów oraz butle z kampatybilnymi z tym typem drukarki atramentami. Te butle mają duża pojemność, co gwarantuje długie i tanie drukowanie produkcji ofsetowej i innej na najwyższyn poziomie. Zasada działania CISS: Atrament płynie w sposób stały od pojemników (stojących obok drukarki) do wkładów wewnętrz drukarki przez rurki z silikonu technicznego. Działa na zasadzie ciśnienia próżniowego.

Konstrukcja:

CISS to nieskomplikowany system z pojemnika poliwęglanowego, połączonego z 8 kartridżami za pomocą wspomnianych wyżej węzyków silikonowych o dużej elastycznosci. Urządzenie jest wykonane z solidnych tworzyw w Korei Południowej.

Przewagi:

• Produkty INKSYSTEM przedłużają eksploatację drukarki i dbają o jej długowieczność. • Zyskasz do 95% oszczędności na druku z CISS. • Wszystkie produkty INKSYSTEM testowane są w trzech etapach. W zestawie dostaniesz nie tylko CISS, ale też sertyfikatu instalacji oraz instrukcję instalacji ze zdjęciami, zestaw do naprawy, części zamienne. Uwaga! Do zestawu nie są dołączane atramenty. Zestaw tuszy kupujemy oddzielnie i też najlepej u nas, mamy wygodną oferete łączoną. Zamów zestaw CISS do Canon iP8500 natychmiast, zapewnij sobie jakość oraz oszczędność drukowania. Jesteśmy chętni do udzielenia rad oraz pomocy. Zapraszamy do zakupów w sklepach INKSYSTEM. Dostawa obejmuje cały kraj.

Ilość kolorów w CISS do Canon iP8500
8

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon iP8500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj