( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon iP6000D

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Canon iP6000D to przyłada do nieprzerwanego ciągłego zasilania drukarki tuszem. Fotodrukarka Canon PIXMA iP6000D jest unikatowo efektywna z przyczyny bardzo małej objętości kropli i zwiększonej efektywności. Ta wydajność zbliża się do doskanałośći przy zastosowaniu odpowiedniego CISS, system jest wprost stworzony, aby znacznie obciąć koszta druku (do 30 razy). Zasada działania CISS: Ciśnienie w urządzeniu zapewnia przepływ płynu atramentowego przez kapilary do głowicy drykującej i nie ma znaczenia, na ile wypełnione są pojemniki, to daje jednolity wyciek atramentu. Sustem nie spowalnia i nie przyśpiesza proces druku, tylko wyrażnie zmniejsza ilość używanego atramentu.

Konstrukcja:

System składa się z 6 wkładów, anałogicznych oryginałom, złaczonych bardzo elastycznym wiełoprzewodowym wężykiem z donorami - pojemnikami do tuszu. Urządzenie trzeba ustawić na tym samym poziomie z drukarką. Pojemniki wyprodukowane z niezniszczalnego poliwęgłanu, wężyk - z silikonu, odpornego na zgięcie i deformację.

Przewagi:

- Istotnie tnie koszty druku w porównaniu do wkładów oryginalnych - CISS wydłuża termin pracy głowicy drukującej - zapewnia jakościowy oraz tani wydruk twoich dokumentów - jest prosty w obsłudze - urządzenie odporne na amortyzację oraz uszkodzenia, bo zrobione jest z najnowszych tworzyw. Do kompletu CISS do Canon iP6000D dołączamy instrukcję „krok po kroku” ze szczególnymi ilustracjami, zestaw naprawczy, certyfikat na instalację bezpatną. Tuszy kupuj oddzielnie, i najlepej u nas, bo są jak najbardzij kompatybilne. Zapraszamy abyś skorzystał z naszych usług. Odwiedz nasi sklepy wirtualne oraz stacjonarny w Warszawie, zamów nasz towar. Inksystam ręczy się za jakość swoich wspaniałych urządzeń oraz materiałow zamiennych. Wysyłamy zakupy po całej Polsce w każdy dogodny sposób. Pamiętaj: jesteśmy największym sprzedawcą tych urządzeń w Europie.

Ilość kolorów w CISS do Canon iP6000D
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon iP6000D:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj