( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon ip5300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon ip5300

Zasady działania

CISS - cudowna możliwość zaoszczędzić. System jest prosty w montażu i niweluje błędy początkującego użytkownika. Ten system jest długotrwały. System stałego zasiłania atramentem, czyli CISS, działa pośrednictwem zasiłania kartridży tuszem zewnątrz drukarki z pojemników przez silikonowy przewód i do kartridżów. Kartridże w zestawie mają zaletę - nie ma żadnych czipów czy innych urzadzeń, blokujących pracę za małej ilości tuszu.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Canon ip5300 składa się z takich komponentów:

• pojemniki po 100ml;

• kabel sylikonowy;

• kartridże.

Proces podawania atramentu z pojemników przez kabel sylikonowy do kartridży odbywa się pod ciśnieniem. Właśnie to zapewnia stałe podawanie atramentu do główicy drukującej. Urządzenie CISS jest skonstruowane tak, by w maksymalnym stopniu zużytkować nabyty atrament. Dlatego brakujący atrament uzupełniamy w butli kończącego się koloru, a nie wymieniamy całego zbiornika.

Przewagi

W naszym sklepie obowiązuje dwuletnia gwarancja i bezpłatna instalacja . Można skontaktować się z naszym serwisem i otrzymać konsultację specjalistów. Korzystając z CISS, jeszcze łatwiej możesz kontrolować poziom tuszu. Polecamy w doskonalej cenie. Dostawa w całej Polsce. Zamów teraz.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon ip5300
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon ip5300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj