( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon iP5000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon iP5000

Zasady działania

System CISS łącza w sobie funkcjonalność i gwarancję jakości wydruków. Używać go jest bardzo wygodnie. Nie zmieniło się nic w zasadach działąnia. Analogicznie trafi tusz z takich samych pojemników do kartridżów. Przez wielokanalowe silikonowe kable. I kartridże, które idą w zestawie CISS, takie same,które gwarantują bezzwłoczną pracę w czasie druku. Oczewiście, że jakość też się została na wysokim poziomie. Jak druku, tak i części zapasowych. Materiał są wysokiej jakości: polikarbonat nadaje pojemnikam trwałości. Silikon w przewodzie daje elastyczność rurkom, nie dopuszcza ich zepsucie.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie składa się z pięciu pojemników na tusz, przewodu silikonowego i kartridżów. Pojemniki są połaczone między sobą rureczką silikonową, która idzie do każdego z kartridżów odpowiedniego koloru. Pojemniki z tuszem i kartridże muszą znajdować się na tym samym poziomie.

Przewagi

CISS doskonale instaluje się na drukarce. A także CISS zabezpiecza długotrwałą eksploatację drukarki. Cena jest niska - tylko 219,60 zł, gwarancja 2 lata, dostawa gratis, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem, certyfikat na bezpłatną instalację CISS.

CISS można kupić w najbliższym regionalnym przedstawicielstwie firmy INKSYSTEM, które znajduje się w Warszawie i innych miastach Polski.

Wielu użytkowników już pozwolili sobie kupić urządzenie Canon i przekonali się o dobrej pracy. Przekonaj się i ty. Kup CISS do Canon iP5000 prosto teraz.

Ilość kolorów w CISS do Canon iP5000
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon iP5000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj