( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon ip4300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon ip4300

Zasady działania

Stanem na dzień dzisiejszy technologia CISS nieustannie rozwija się, ciągle rozpowszechnia się i zdobywa coraz nowych zwolenników. CISS „podbija” swoich miłośników kilkoma cechami: niezawodność, wierność oryginałowi, niski koszt eksploatacji. I tu trzeba przyznać rację - w chwili obecnej technologia CISS spełnia wszystkie wymagania w oszczędności w druku. Nawet jeżeli będziemy kupować najdroższe z dostępnych tuszy, i tak znacząco oszczędzimy w porównaniu do wartości oryginałów. System działa bardzo prosto - atrament trafi do kartridży przez silikonowy wielokanałowy przewód w czasie druku.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie CISS zawiera zbiorniki, które przed instalacją należy napełnić atramentem z butli kupowanych oddzielnie. Instalacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Jeśli wykonasz czynności zgodnie z instrukcją, instalacja przebiegnie bezproblemowo.

Przewagi

Możesz kupić CISS do Canon ip4300 w sklepach internetowych INKSYSTEM. Wszystkie CISS, które sprzedajemy w naszym sklepie mają gwarancję, która trwa 2 lata. Nasi klienci mają możliwość otrzymania dostawy gratis i certyfikat na bezpłatną instalację CISS. Kup już teraz.

Ilość kolorów w CISS do Canon ip4300
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon ip4300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj