( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon PIXMA ip3600

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon PIXMA ip3600

Zasady działania

Stosowanie pozwala szybko obsłużyć klientów oraz zaoszczędzić sporo pienidzy na atramentach - stosowanie zamienników tuszy jest bardzo ważną kwestią przy dużej ilość wydruków. System zasilania atramentem w głównej mierze działa pośrednictwem zasiłania kartridży tuszem zewnątrz drukarki z pojemników przez silikonową rurkę i do kartridżów.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Canon PIXMA ip3600 składa się z pięciu pojemników na atrament podłączonych przez przewody silikonowe do kartridży, które są identyczne oryginalnym. Podczas drukowania otwory odpowietrzające w zbiornikach trzeba, żeby były otwarte.

Przewagi

Analizując wymagania użytkowników, można stwierdzić, że ważnym argumentem jest wygoda obsługi i jakość wydruków. CISS spełnia oczekiwania nawet takich klientów, którzi są najbardziej wymagającymi . Dodatkowymi argumentami przemawiającymi na korzyść CISS jest ekologia, niska awaryjność, wydajność, bezpieczeństwo i niski koszt utrzymania. Zamontować urządzenie nie jest trudno. Dołączamy do systemu dokładną instrukcję instalacji ze zdjęciami. Oprócz tego otrzymacie certyfikat na bezpłatną instalację CISS i dwuletnią gwarancję.

Zawsze można zwrócić się do nas na konsultację. Zamówienia można realizować poprzez sklep internetowy. Życzymy udanych zakupów.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon PIXMA ip3600
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon PIXMA ip3600:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj