( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon iP3000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon iP3000

Zasady działania

Zasadą działania CISS są naczynia połączone. Pojemnik-donor i pojemnik-akceptor są połączone specjalnym pasmem elastycznych przewodów, przez które atrament w procesie drukowania jest podawany do kartridży. Proces podawania atramentu z pojemników przez silikonowe rurki do kartridży CISS odbywa się pod ciśnieniem. W taki sposób jest stałe podawanie atramentu do główicy drukującej.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny prawie nie zmienił się - cztery pojemniki na tusz są połaczone pomiędzy sobą. One są przezroczyste, co nadaje możliwość użytkowniku samodzielnie kontrolować poziom tuszu w nich i w casie dolewać atrament. Od każdego z pojemników odchodzi silikonowa rureczka. Ona idzie do każdego z kartridżów odpowiedniego koloru. Oprócz tego system CISS jest bardzo łatwy w instalacji.

Przewagi

Warto zauważyć, że wszystkie nasze systemy przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkowania. CISS zabezpiecza stabilną pracę i długotrwałą eksploatację drukarki. Kupując urządzenie CISS do Canon iP3000, otzymasz dwa lata gwarancji i certyfikat na bezpłatną instalację CISS. Nasz sklep w Warszawie i po całej Polsce gwarantuje dostępną cene każdemu użytkownikowi. Zamów teraz.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon iP3000
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon iP3000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj