( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon ip1800

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon ip1800

Zasady działania

CISS to urządzenie do drukarki atramentowej. Ono pozwala na ograniczenie kosztów druku atramentowego poprzez możliwość zasilania drukarki w prosty sposób za pomocą tuszy w butlach, które są dużo tańsze nawet od zamienników jednorazowych. Wysoką jakość wydruków zapewnia atrament oraz papier.

Wygląd zewnętrzny

System składa się z: zestawu filtrów powietrznych, strzykawek, kartridżów montowanych w głowicy oraz większych zbiorników na tusz, stawianych poza drukarką itd. Kartridże i zbiorniki są połączone ze sobą zestawem rurek. Wszystkie materiały są dobrej jakości.

Przewagi

Zalety CISS:

  • wysoka stabilność jakości wydruku zapewniana jest stałym ciśnieniem w głowicy, które nie jest zależne od poziomu atramentu w pojemnikach-donorach;
  • wzrastająca wydajność drukarki;
  • większone bezpieczeństwo druku;

A także cena jest niewysoka - tylko 143,60 zł, gwarancja 2 lata, certyfikat na bezpłatną instalację CISS, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem. CISS do Canon ip1800 możesz kupić za dostępną ceną na naszej stronie firmy internetowej INKSYSTEM. Nie żałuj czasu. Zamów teraz.

Ilość kolorów w CISS do Canon ip1800
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon ip1800:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj