( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i9950

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
219.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i9950

Zasady działania

Jeśli planujemy drukować dużo i często, nasz wybór musi paść na CISS. System CISS jest dziełem sztuki w dziedzinie technologii druku atramentowego. Ciss zastępuje oryginalne kartridże i służy do podawania atramentu do głowicy drukarki atramentowej z zewnętrznych i doładowywanych pojemników-donorów. Zadziwiająca cena CISS pozwoli każdemu nabyć jego dla siebie.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie składa się z pojemników na atrament podłączonych przez przewody silikonowe do kartridży. Instalacja CISS jest bardzo prosta. Jednorazowo możemy wydrukować dużą ilości materiałów w związku z tym, iż butelki można napełniać podczas pracy drukarki.

Przewagi

    • Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. CISS pozwala na ograniczenie kosztów druku atramentowego poprzez możliwość zasilania drukarki w prosty sposób za pomocą tuszy w butlach, które są dużo tańsze nawet od zamienników jednorazowych. Oprócz tego CISS daje gwarancję na 2 lata, dostawę gratis, certyfikat na bezpłatną instalację CISS, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej. Nie żałuj czasu. Zamów teraz CISS do Canon i9950 i otrzymasz dobrego pomocnika.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i9950
8

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i9950:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj