( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i965

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon i965

Zasady działania

Pojawienie się technologii CISS otworzyło dla posiadaczy drukarek wielkie możliwości, pozwalając im zaoszczędzać 10-20 lub więcej razy na materiałach eksploatacyjnych. Teraz te urządzenie coraz bardziej znajduje zastosowanie tak w życiu codziennym, jak i w działalności zawodowej. Jego cena jest dostępna dla każdego. System CISS składa się ze specjalnych kartridżów. One są złączone z pojemnikami i przewodami sylikonowymi. Z CISS zmożesz drukować do woli i nie zdarzy sięzbędny raz zaprawić atrament, wszystko będzie u Ciebie pod ręką.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie składa się z 6 zbiorników na atrament podłączonych przez rureczki silikonowe do kartridży. Do każdego z pojemników wlewa się po około 100 ml. tuszy każdego koloru.

Przewagi

Wykorzystanie CISS przynosi korzyści dla środowiska.Wygodne jest to, że żaden ze składników nie potrzebuje wymiany w ciągu roku. Trzeba będzie tylko napełnić system atramentem. Jeżeli zamówisz CISS - otrzymasz bezpłatną instalację, gwarancję na 2 lata i dostawę gratis od sklepa internetowego. Zamówić i kupić CISS do Canon i965 można w sklepach internetowych i po całej Polsce. Czekamy na Ciebie.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i965
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i965:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj