( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i905D

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon i905D

Zasady działania

Alternatywa - system stałego zasilania: jest tani i łatwy w instalacji. CISS pozwala na ograniczenie kosztów druku poprzez zasilaniе drukarki za pomocą tuszy w butlach, które są tańsze nawet od zamienników jednorazowych. CISS działa pośrednictwem zasiłania kartridży tuszem zewnątrz drukarki z pojemników przez silikonowy przewód i do kartridżów. Wykorzystanie CISS jest bezpieczne dla drukarki. CISS doskonale instaluje się na drukarce atramentowej i gwarantuje stabilną pracę.

Wygląd zewnętrzny

W skład systemu CISS wchodzą: sześć pojemników, przewod silikonowy i cartridży. Kartridże połączone z pojemnikami silikonowymi przewodami. Przewody mają znacznie większą długość niż standardowe. To daje możliwość pracować w znacznym stopniu dłużej przy wielkich obciążeniach.

Przewagi

Z CISSjest możliwość drukować dużą ilość bez ryzyka zatrzymania się z powodu pełnego wyczerpania pojemnika z tuszem. Podłączenie trwa około piętnastu minut. Jeżeli zamówisz CISS do Canon i905D otrzymasz certyfikat na bezpłatną instalację, gwarancję na 2 lata.

Ponadto, zawsze możesz skontaktować się z nami i otrzymać szczegółowe informacje. Kupić można urządzenie CISS w sklepach internetowych w całej Polsce.

Zamów łatwo już teraz.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i905D
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i905D:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj