( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i865

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i865

Zasady działania

Jeżeli chcesz drukować bardzo dużo dokumentów kolorowych lub fotografii na drukarce - pomoże Ci w tym CISS.On pozwala użytkownikom poważnie obniżyć koszty. CISS - urządzenie do drukarki, jakie zasila drukarkę podając atrament do głowicy drukującej ze zbiorników-donorów, które stoją na zewnątrz.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Canon i865 przedstawia sobą specjalne kartridże. One są bardzo podobne do oryginalnych, które są instalowane właśnie na ich miejsce. Kartridże są złączone rureczkami sylikonowymi z pojemnikami. Rureczki podają atrament. Atrament można dolewać do pojemników podczas drukowania.

Przewagi

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. System CISS obniża koszty druku ponad dziesięciokrotnie. Następną zaletą jest wygoda uzupełnienia. Oprócz tego, wykorzystanie CISS jest bezpieczne dla drukarki i gwarantuje stabilną pracę. Jeżeli zamówisz CISS - otzymasz: gwarancję na system 2 lata, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej, certyfikat na bezpłatną instalację CISS i bezpłatną dostawę za zamówienie powyżej 200 złotych. System CISS to jest doskonały sposób na obniżenie środków pieniężnych. Zamów już teraz i nie pożałujesz.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i865
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i865:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj