( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i850

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i850

Zasady działania

CISS został stworzony ze względu na małe pojemności oryginalnych kartridży. Pozwala on na łatwe dostarczanie dużej ilości tuszu, który ponadto jest kilkakrotnie tańszy w zakupie od oryginalnych atramentów oraz jednocześnie przy zakupie tuszu dobrego producenta tańszy i dużo lepszy od najtańszych jednorazowych zamienników.Urządzenie CISS wykorzystują dzisiaj wszędzie: w domu, na uniwersytecie, w drukarstwie. CISS daje możliwość drukować nie myśląc o cenie kartridży. A teraz dokładniej omówimy o zasadzie działania - CISS zasila drukarkę. Ono podaje atrament do głowicy drukującej ze zbiorników. Proces podawania atramentu z pojemników przez silikonowe rurki do kartridży odbywa się pod ciśnieniem.

Wygląd zewnętrzny

System CISS składa się z następujących części: cztery pojemniki, pasmo elastycznych przewodów i katridży. Kartridże połączone z pojemnikami silikonowymi przewodami.

Przewagi

System stałego zasilania to doskonały sposób na oszczędność czasu oraz obniżenie kosztów druku.Więc, chcemy wyświetlić zalety CISS. Wśród nich:

• wygoda uzupełnienia;

• zwiększenie wydajności;

• oszczędność;

•uniwersalność drukarki.

Oprócz tego jeśli zamówisz CISS - otrzymasz certyfikat na bezpłatną instalację, 2 lata gwarancji i dostawę gratis. Możesz to zrobić w sklepie internetowym Inksystem. Pospiesz się i kup CISS do Canon i850.

Ilość kolorów w CISS do Canon i850
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i850:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj