( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i6500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i6500

Zasady działania

CISS - proste urządzenie, które przy pomocy elastycznych rurek dostarcza atrament z zewnętrznych zbiorników do głowicy drukującej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmożesz kupować markowy atrament w butlach, co pozwoli na wielkie zmniejszenie kosztów używanego atramentu bez obniżenia jakości wydruków. CISS działa na zasadzie przystawki i nie ingeruje w mechanikę drukarki, w każdej chwili można go zdemontować i powrócić do naboi jednorazowych. Dzieki temu zaoszczędzisz czas i pieniadze, a kupując atrament w butlach sam będziesz mógł wpływać na koszt druku.

Wygląd zewnętrzny

System CISS składa się z pojemników na atrament podłączonych przez przewody silikonowe do kartridży. Mnogość systemów mają klejone szwy. One przez jakiś czas rozpoczynają ciec i robią CISS nie przydatnym do eksploatacji.

Przewagi

Jeżeli kupisz CISS - zmożesz uzupełniać zapas atramentów o różnych kolorach w zależności od ich rzeczywistego zużycia nawet podczas drukowania, podczas gdy jednorazowe trójkolorowe naboje trzeba wymieniać zawsze po wyczerpaniu nawet jednego z trzech kolorów. Oprócz tego otrzymasz dwuletnią gwarancję, certyfikat na bezpłatną instalację CISS i dostawę gratis. Masz niesamowitą możliwość zamówić CISS do Canon i6500 w sklepie internetowym INKSYSTEM w Warszawie. Czekamy na Ciebie.

Ilość kolorów w CISS do Canon i6500
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i6500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj