( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i560

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon i560

Zasady działania

Urządzenie CISS pozwala na łatwe dostarczanie dużej ilości tuszu, które ponadto jest kilkakrotnie tańsze w zakupie od oryginalnych atramentów oraz jednocześnie przy zakupie tuszu dobrego producenta tańsze i dużo lepsze od najtańszych jednorazowych zamienników. Działanie CISS polega na tym, że atrament trafi do kartridży przez silikonowy wielokanałowy kabel w czasie druku.

Wygląd zewnętrzny

System składa się z pojemników o pojemności około 100ml, które są połączone elastycznymi silikonowymi przewodami z kartridżami.Tusz przepływa z pojemników do kartridży grawitacyjnie z czym wiąże się kilka ważnych rzeczy. Dla dobrego działania CISS trzeba utrzymywać w miarę stały poziom tuszu - jeżeli będzie za mały to drukarka będzie przerywać ze względu na słabe cisnienie tuszu. Jeżeli poziom będzie za duży to drukarka będzie wylewać tusz. Ważne jest aby wszelkie mocowania systemu były solidnie zamocowane w drukarce.

Przewagi

Używanie CISS do Canon i560 - bezpieczne dla drukarek. Kupić można CISS do drukarki w sklepach internetowych po całej Polsce. Cena jest niewysoka - tylko 219,60 zł, gwarancja 2 lata, dostawa gratis, certyfikat na bezpłatną instalację CISS, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem.

Zamów teraz.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i560
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i560:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj