( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i455

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon i455

Zasady działania

Prawie każdy ma drukarkę. Nietrudno jej używać, jednak podczas normalnej pracy dochodzi do takich sytuacji, w których trudno sobie poradzić bez pomysłowych trików. Proponujemy CISS do Canon i455 - to jest urządzenie do drukarki, które zasila drukarkę. Ono podaje atrament do głowicy drukującej ze zbiorników. Z CISS masz możliwość drukować szybko. Wszystko bardzo prosto. Należy tylko ustalić pojemność w jednej płaszczyźnie z drukarką i zaprawiać w razie potrzeby.

Wygląd zewnętrzny

System CISS składa się z pojemników na tusz podłączonych przez rureczki silikonowe do kartridży. Proces podawania atramentu z pojemników przez silikonowe rurki do kartridży odbywa się pod ciśnieniem.

Przewagi

Jakościowo i dużo drukujesz - to ta oferta jest dla Ciebie jedynym kompleksowym rozwiązaniem dla taniego drukowania. CISS może być wykonana przez użytkownika. Oprócz tego, atrament do pojemników możesz dolewać nawet podczas druku. Cena jest niska - tylko 260 zł, gwarancja - 2 lata, dostawa gratis, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem, certyfikat na bezpłatną instalację CISS. Dostawa w całej Polsce. CISS to tańsze drukowanie bez ograniczeń.

Kupuj teraz.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i455
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i455:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj