( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i355

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i355

Zasady działania

CISS - to jest system powiązanych ze sobą pojemników. Te pojemniki zabezpieczają dostawę atramentu do kartridży. Właśnie, ten proces jest długotrwały. Atrament jest transportowany z pojemników przy pomocy silikonowej rureczki, dopełniając atrament, który był zużytkowany podczas drukowania. Zasady działania są niesamowite proste. Atrament dostarcza z pojemników do kartridży za pomocą sylikonowej rurki. Liczba takich pojemników doruwnuje ilości kartridży, a sam przepływ atramentu odbywa się zgodnie kolorów.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Canon i355 ma zwykły wygląd dla CISS: pojemniki na tusz, połączone między sobą, sylikonowy przewód i kartridże. Rurka sikikonowa dostarcza tusz z pojemników do kartridży.

Przewagi

CISS - to jest przepiękna praca drukarki i wielkie oszczędzanie. To jest unikalne urządzenie. Po zakończeniu atramenta po prostu dolewacie ich do rezerwuaru. Kupić ich można na stronie internetowej firmy INKSYSTEM. Cena jest niska - tylko 260 zł i odrazu jest możliwość otrzymania bezpłatnej dostawy, gwarancja 2 lata, certyfikat na bezpłatną instalację CISS, tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem.

Zamów teraz i nie pożałujesz.

Ilość kolorów w CISS do Canon i355
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i355:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj