( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i350

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i350

Zasady działania

System CISS pozwoli znacznie obniżyć koszty. Użytkownik, który chce go nabyć, otrzyma do dziesięciu razy większe oszczędzanie. Na pewno, trudno uwierzyć w to, że będzie taka wielka korzyść, lecz jeśli spróbujecie - odrazu potraficie oszczędzać na atrament. Zadziwiająco korzystna cena CISS pozwoli każdemu nabyć jego dla siebie. Przy użyciu takiego systemu zamiana atramentu stanie się o wiele prostsza, a korzyść będzie istotniejsza. Zasadą działania CISS są naczynia połączone. Pojemniki są połączone specjalnym pasmem elastycznych przewodów, przez które atrament w procesie drukowania jest podawany do kartridży. Kartridże w zestawie mają zaletę - nie ma czipów czy innych urzadzeń, które blokują pracę za małej ilości tuszu.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Canon i350 składa się z czterech pojemników dla atramentu i katridżów, pojednanych silikonowymi przewodami wielokanalowymi. Właśnie dzięki temu, CISS jest zgodny z drukarskimi urządzeniami i z zabezpieczeniem efektywnej pracy drukarki. Teraz tak prosto pracować z takim dziwnym systemem.

Przewagi

CISS daje realną możliwość tracić na druk mało. Ponieważ że, jest przeznaczony dla wielokrotnego użycia. CISS jest bardzo wygodnym, a jego zakup opłaca się z kilku powodów, w pierwszej kolejności z powodu wyeliminowania procesu wymiany zużytych kartridży/tuszy. Po drugie, głowica nie zmoże zaschnąć, dlatego że w niej będzie atrament. CISS do drukarki można kupić w sklepach lub na stronie internetowej firmy INKSYSTEM. Jeżeli zamówisz CISS - otrzymasz certyfikat na bezpłatną instalację, 2 lata gwarancji i dostawę gratis.

Nie marnuj czasu! Zamów teraz!

 

Ilość kolorów w CISS do Canon i350
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i350:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj