( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i320

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon i320

Zasady działania

CISS do Canon i320 - dodatkowe urządzenie dla waszej drukarki, które pozwala w znacznym stopniu obniżyć koszty na druk. Zmożecie drukować do woli, wam nie zdarzy się zbędny raz zaprawić atrament, wszystko będzie u was pod ręką. Na pewno będziecie myśleć że przy takim oszczędzaniu jakość druku będzie nie bardzo dobra. Lecz jak się okazuje nie CISS wpływa na jakość, a tylko atrament i papier. Działanie CISS polega na tym, że atrament trafi do kartridży przez silikonowy wielokanałowy kabel w czasie druku. CISS nie wpływa na pracę drukarki i nie zmienia żadnych funkcji.

Wygląd zewnętrzny

System CISS składa się z: czterech pojemników na tusz po 100 ml, kartridżów i pasma elastycznych przewodów. One są przezroczyste. Każdy z pojemników ma oddzielny otwór wlewu. Pojemniki są łączone z kartridżami poprzez pasmo elastycznych przewodów.

Przewagi

Spytacie, dlaczego warto wybrać CISS od firmy Canon, dlatego że nasz sklep Inksystem po całej Polsce oferuje mnóstwo przewag. Do nich można odnieść:

  • certyfikat na bezpłatną instalację CISS;
  • gwarancja na system 2 lata;
  • bezpłatna dostawa za zamówienie powyżej 200 złotych;
  • estetyczny wygląd.

Staramy się podtrzymywać ceny konkurencyjne na jakościowy towar i proponujemy wsparcie techniczne naszych nabywców. Kupuj teraz, a my gwarantujemy, że zaoszczędzisz i nie zapłacisz więcej.

Ilość kolorów w CISS do Canon i320
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon i320:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj