( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon i990

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Każdy użytkownik technicznej i niezawodnej drukarki Canon i990 wcześniej lub później zaczyna drukować więcej, ponieważ odkrywa coraz bardziej skomplikowane fukcje tej drukarki. Wraz ze wrzastaniem używania wzrastają koszta eksploatacyjne, to sygnał na to że najwyższa pora ciąć wydatki. Najprzostszym rozwiązaniem w tej kwestii jest zakup CISS. Jest to prosty w użyciu jednolity system ciągłego dostarczania atramentów do głowicy drukującej. CISS do Canon I990 - to niezawodne oraz tanie urządzenie, które szybko zdobyło uznanie użytkowników, ceniących złożone drukowanie za nieduże pieniądze.

Zasada działania CISS:

Atrament w miarę zużywania podawany jest z pojemników do wkładów atramentowych za pośrednictwem pasma przewodów oraz przy stałym ciśnieniu. Dostarczanie atramentu odbywa się w oszczędny sposób, chroniąc Twój Canon i990 oraz system podawania atramentów przed amortyzacją oraz zascznięciem płynu w dyszach głowicy lub przewodach.

Konstrukcja:

Hermetyczna konstrukcja urządzenia zawiera doładowywalne pojemniki na farbę, połączone wężykami-kapilarami kartridżami wewnątrz drukarki.

Przewagi:

- Atrament do pojemników można dolewać w miarę potrzeby, nawet podczas pracy

- Obniżenie kosztów druku w porównaniu do tuszy oryginalnych wynosi kilkadziesiąt peocent

- Wzrasta wydajność drukarki

INKSYSTEM zaprasza do skorzystania z naszej oferty towarowej oraz cenowej. Jesteśmy nostawieni na dobro swoich klientów. Zadzwoń już teraz lub odwiedź osobiście naszą placówkę w Warszawie. Poznaj nasz system dyskontowy oraz oferty łączone.

 

 

Ilość kolorów w CISS do CANON I990*:
7

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do CANON I990:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj