( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon PIXMA MG6150

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon PIXMA MG6150 jest urządzeniem do stałego podawania tuszu do głowicy drukującej drukarki. CISS do Canon PIXMA MG6150 - poważny system oszczędzania materiałów eksploatacyjnych, pożwala na obniżenie kosztów mierzone w dziesiątkach razy.

 

 

Zasada działania CISS

 

Zewnętrzny pojemnik-donor ustawiany jest przy drukarce, natomiast 6 kartridżów instalowane są do karetki wewnątrz drukarki. Atrament przepływa pod cisnieniem w sposób ciagły, co powoduje wielokrotną redukcję kosztów druku.

 

 

Konstrukcja

 

CISS składa się z pojemnika na tusz oraz 6 kartridżów, połaczonych między sobą systemem rurek-kapilarów, elastycznych wężyków silikonowych. Naczynia są wyprodukowane z poliwęglanu, wytrzymałego na wszelakie usterki i uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne.

 

 

Przewagi

 

- Obniżenie kosztów druku nawet do 20-30 razy

- Napełnianie CISS nie wymaga doświadczenia lub specjalnych umiejętności i może być wykonane przez użytkownika nawet w trakcie drukowania

- Wysoka stabilność jakości zapewniana przez stałe cisnienie w głowicy.

 

Rozwój technologii kolorowego druku atramentowego doprowadził do rozwoju całej branży urządzeń CISS. Na tym rynku sklep i sieć dystrybucyjna INKSYSTEM jest liderem. Więć proponujemy naszym klientom wygodne warunki zakupów oraz dostawy na terenie całego kraju.

Zadzwoń, jeśli masz wątpliwości, pytania, uwagi - wysłuchamy i doradzimy w kazdej kwestii dotyczącej sztuki jakościowego oraz oszczędnego drukowania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon PIXMA MG6150
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon PIXMA MG6150:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj