( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon PIXMA MG5120

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do drukarki Canon PIXMA MG5120 - to system stałego zasilania tuszem, który równomiernie zasila drukarkę podając atrament do głowicy drukującej. Wysoka stabilność jakości wydruku połączona ze zmniejszeniem wydatków na drukowanie nawet do 20-50 razy w przypadku CISS do Canon PIXMA MG5120!

 

 

Zasada działania CISS

 

Proces podawania atramentu z pojemników przez przewody silikonowe do 5 kartridżów CISS odbywa sie pod cisnieniem, zapewniając stały przepływ atramentu do głowicy drukującej.

 

 

Konstrukcja

 

CISS składa się z trzech elementów - pojemnika z wytrwałego poliwęglanu, 5 kartridzów oraz systemu przewodowego pomiędzy nimi. Urządzenie jest kompaktowe i nie zajmuje zbyt dużo miejsca przy drukarce.

 

 

Przewagi

 

- Obniżenie kosztów druku

- Atrament do pojemników można dolewać nawet podczas drukowania

-CISS nie ma ograniczeń według terminów i mierzy się setkami tysięcy wydruków, tak że zakup udządzenia wielofunkcyjnego w zestawie z CISS bardzo sie opłaca.

 

Zapraszamy do sklepów INCSYSTEM, w tym sklepu stacjonarnego w Warszawie i sklepu internetowego, dostawa towarów jest jak najbarziej możliwa na terenie całego kraju. Do zestawu CISS do Canon PIXMA MG5120 dołączamy dokumentację, instrukcję, zestaw naprawczy, atramenty są w odrębnej cenie lub w ofercie łączonej.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon PIXMA MG5120
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon PIXMA MG5120:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj