( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon PIXMA iP4920

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon PIXMA iP4850 oferowany w sklepie INKSYSTEM jest łatwym w obsłudze urządzeniem do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon. CISS do Canon PIXMA iP4850 może wielokrotnie obniżyć koszty druku atramentowego poprzez wykorzystanie niedrogich kompatybilnych, nie oryginalnych materiałów - i to z zachowaniem wysokiej jakości.

 

 

Zasada działania CISS

 

Proces ciągłego podawania atramentu do głowicy drukującej odbywa się za pomocą ciśnienia w systemie hermetycznym przez system rurek z elastycznego silikonu.

 

 

Konstrukcja

 

 

Konstrukcja

jest prosta, składa się z trzech elementów: pojemnika oraz 5 kartridzów, połączonych wężykami w jedyny, sprawnie działający zespól. Naczynia wykonane są w Korei Południowej z najnowszego poliwęglanu, co czyni je wytrzymałymi na wszelkie uszkodzenia.

 

 

 

Przewagi

 

- Wysoka wydajność drukarki, nie ma potrzeby wymiany jednorazowych wkładów oraz czyszczenia głowicy drukującej

- Obniżenie kosztów druku do 30-50 razy (w zależności od rodzaju tuszu)

- Wysoka stabilność jakości wydruku przy niskich kosztach eksploatacyjnych.

 

INKSYSTEM poleca zestaw CISS do Canon PIXMA iP4850 w następnej kompletacji: system stałego zasilania, instrukcja instalacji ze zdjęciami, zestaw naprawczy, certyfikat na bezpłatną instalację.

Zestaw tuszu jest kupowany oddzielnie lub w ofercie łączonej. Przypominamy, że producenci oraz dystrybutorzy sklepów INKSYSTEM z sukcesem działają nie tylko na terenie całej Polski, a także w Ukrainie, Czechach, USA, Wielkiej Brytanii.

Dołącz do grona naszych klientów - niezawodna jakość, szybka dostawa! Nasi menedżerowie są do usług. Mamy odpowiedź na każde Twoje pytanie.

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon PIXMA iP4920
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon PIXMA iP4920:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj