( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX888

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Brother MFC-J825DW - to system stałego zasilania tuszem, dodatkowe urządzenie do drukarek atramentowych. Może być zainstalowane na drukarce zamiast standardowych wkładów. CISS do Brother MFC-J825DW zmniejsza wydatki na materiały eksploatacyjne, wykonując przy tym więcej jakościowych wydruków za niską cenę.

 

 

Zasada działania CISS

 

Atrament z pojemnika podawany jest pod ciśnieniem próżniowym do głowicy drukującej w sposób ciągły, co pozwala na obniżenie kosztu druku do 30 raz w przypadku tego modelu drukarki.

 

 

Konstrukcja

 

Pojemnik zewnętrzny ustawiany obok drukarki, połączony jest z 4 kartridżami kolorowymi wewnątrz drukarki za pomocą rurek-wężyków z wytrwałego silikonu.

 

 

Przewagi

 

- W przeciwieństwie do standardowych wkładów, których pojemność jest czasami zbyt mała (średnio 15 ml), CISS korzysta z bardzo pojemnych zbiorników - do 130 ml

- Zwiększenie wydajności drukowania przy stabilnej jakości druku, ze względu na stałe ciśnienie tuszu w głowicy drukującej

- System zapewnia wytrwałość głowicy drukującej;

 

W chwili obecnej w sklepach INKSYSTEM dostępne są CISS do Brother MFC-J825DW w komplecie: sam system stałego zasilania, instrukcja zasilania, zestaw naprawczy, certyfikat instalacji. Bez kompletu atramentów, który należy zamawiać oddzielnie lub w ofercie łączonej.

 

Zapraszamy do sklepów INKSYSTEM, gdzie czekają na Państwo nasi menedżerowie z odpowiedziami na każde pytanie.

 

Dostawa na terenie całej Polski.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX888
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX888:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj