( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX884

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MX884 to system do stałego zasilania atramentem głowicy drukującej, zapewnia tańszą alternatywę dla kartridżów oryginalnych. System ciągłego podawania tuszu do Canon MX884 pozwoli zaoszczędzić do 30 razy, nie tracąc wcale na jakości wydruku.

 

 

Zasada działania CISS

 

Zewnętrzny pojemnik stale napełnia drukarkę podając atrament do głowicy drukującej z zbiorników-donorów stojących na zewnątrz. CISS pozwala na poważne obniżenie kosztów druku.

 

 

Konstrukcja

 

CISS składa się ze zbiornika na atrament podłączonego przez wężyki silikonowe do kartridży, które są identyczne oryginalnym. Proces podawania tuszu odbywa się pod ciśnieniem, dlatego zapewnione jest stałe podawanie atramentu do głowicy drukującej.

 

Przewagi

 

- Obsługa CISS nie wymaga specjalnych umiejętności

- Atrament do pojemników można dolewać nawet podczas drukowania;

- Jakość zapewniona jest stałym ciśnieniem w głowicy, które nie zależy od poziomu atramentu w pojemnikach;

 

Uwaga: komplet CISS nie zawiera atramentów. Zestaw tuszy kupuje się oddzielnie bądź na zasadzie oferty łączonej. Natomiast w komplecie do CISS sklepy INKSYSTEM zapewniają: sam system stałego zasilania atramentem, instrukcję instalacji, zestaw naprawczy, opakowanie oraz certyfikat na bezpłatną instalację.

Polecamy naszą ofertę, dostępną w sklepie stacjonarnym oraz internetowym INKSYSTEM w całym kraju z dostawą na terenie Polski za pomocą Poczty Polskiej oraz służb kurierskich.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX884
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX884:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj