( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX883

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MX883 to urządzenie do drukarki atramentowej, które zasila drukarkę podając atrament do głowicy drukującej ze zbiorników zewnętrznych.

Konstrukcja

tego dzieła sztuki drukarskiej jest prosta i łatwa w obsłudze. System CISS do Canon MX883 daje możliwość drukować więcej odbitków za kilkakrotnie mniejszą cenę!

 

 

 

Zasada działania CISS

 

 

 

Konstrukcja

CISS jest hermetyczna, więc proces podawania atramentu z pojemników przez przewody do kartridży CISS odbywa się pod ciśnieniem. W taki sposób zapewnia się stałe podawanie atramentu do główicy drukującej.

 

 

 

Konstrukcja

 

System stałego zasilania atramentem jest bardzo prosty. Urządzenie składa się ze zbiorników na atrament podłączonych przez przewody silikonowe do 5 kartridży, które są identyczne oryginalnym. Ten chwyt ze zbiornikiem odnawialnym pozwala na oszczędzanie kosztów druku nawet do 30 razy w porównaniu do jednorazowych kartridży.

 

Przewagi

 

- Podłączenie systemu stałego zasilania nie wymaga zmian w konstrukcji drukarki i trwa ok. 10-15 minut;

- Obniżenie kosztów druku do 20-50 razy (zależy od modelu drukarki i rodzaju atramentu).

- Jakość druku utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Do kompletu CISS należą: system stałego zasilania atramentem, szczegółowa instrukcja, zestaw naprawczy, certyfikat na bezpłatną instalację, opakowanie. Zestaw tuszu zamawia się dodatkowo lub w składzie oferty łączonej. Gwarancja wynosi 12 miesięcy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz w sklepie internetowym INKSYSTEM, dostawa z którego obejmuje cały teren Polski. Dostawa zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz służb kurierskich.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX883
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX883:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj